Tag: bosi i droges

Balla i quajti fotot montazh, qytetari ultimatum: Kërko ndjesë publike ose…

Një qytetar i dërgoi ditën e djeshme ish-kryeministrit Berisha disa foto në të cilat Taulant Balla ishte në shoqërinë e një trafikanti droge të...

FOTO/ “Buzëqeshja e saj është zhdukur”, ja shkrimi i gazetës italiane...

Pas goditjes së klanit të drogës së Valentin Selaj, të dashurit të moderatores dhe modeles së njohur Viola Spiro, një media lokale në Itali...