Tag: blue panorama

Djali shqiptar rrahu babain në avion’, plas sherri në linjën Tiranë-Romë,...

Një avion i linjës ‘Blu Express Panorama’ që kryen itinerarin Tiranë-Romë është dashur të ndryshojë destinacion dhe të devijojë drejtimin për tu ulur në...

“Tym në kabinën e avionit…”, reagon deputeti: Autoriteti i Aviacionit, agjent...

Pas ngjarjes së djeshme, ku një prej avionëve të kompanisë “Blue Panorama” bëri ulje të detyruar në pistën e Rinasit, ka ardhur edhe reagimi...

FOTO/ Dëshmia e pasagjerit: Kabina e avionit u mbush me tym,...

Mëngjesin e sotëm, avioni I kompanisë “Blue Panorama”. që do të bënte linjën Rinas-Ancona, ka kryer një ulje të detyruar, pak minuta pasi ishte...