Tag: biznesmenet

Policia nuk kontrolloi zonën, zbulohet kush i gjeti armët e krimit...

Kane qene punonjësit e pastrimit të gjelbërimit qe kanë gjetur këtë të shtunë dy pistoleta, në rrugën ‘Pjetër Budi’. Këto dyshohet se janë armët që...

DESHMIA/Eduart Lamaj mohon lidhjen me viktimat: Qëllova për vetëmbrojtje, kisha punë...

Ditën e sotme është zbardhur një pjesë nga dëshmia e Eduard Lamajt, personi i akuzuar si autor i vrasjes së dyfishtë mbrëmjen e 30...

EMRAT/Vrasja e dyfishtë në Kurbin, kush janë 3 bashkëpuntorët e Lamajt...

Zbardhen emrat e tre bashkëpunëtorëve të Eduard Lamaj në vrasjen e dyfishtë në Kurbin. Ata janë Klaudio Perkola, Ilir Xhepaj dhe Elson Alija, të tre...

FOTO/Ky është atentatori i dy biznesmenëve në hotelin në Laç, i...

Personi që shikoni në foton e mëposhtme është Eduart Lamaj, i cili është arrestuar mbrëmjen e djeshme në një spital privat në Tiranë, i...

Vrasja në Laç/Si u zbulua Eduart Lamaj, fshihej tek shtëpia e...

Eduart Lamaj i arrestuar ditën e sotme për si i dyshuar kryesor për vrasjen e dyfishtë të ndodhur në Kurbin mbrëmjen e 30 Majit nuk është...

Zbardhet vrasja e dy biznesmenëve në Laç, kapet autori kryesor i...

Ngjarja e rëdnë e vrasjes së dy biznesmenëve në Laç duke se është zbardhur. Sipas policisë është arrestuar një person që u shfaq në...

Vrasja e dy biznesmenëve në Laç/Kapet një i dyshuar, shkoi me...

Një person është ndaluar si i dyshuar për átentatin e dyfishtë që ndodhi në 30 Maj në Laç, ku mbetën të vrárë biznesmenët Bujar...