Tag: biznese

“Duam të komunikojmë me ju se nuk mban më”, Basha me...

Lideri i opozites Lulzim Basha vizitoi sot bizneset tek Rr. Durrësit dhe Rr. Myslym Shyri dhe dëgjoi shqetësimet e sipërmarrësve dhe qytetarëve në këtë...

Miratohen ndryshimet në aktin Normativ, sa do të gjobiten bizneset në...

Kuvendi i Shqipërisë ka miratuar sot ndryshimet e reja në aktin normativ sa i takon masave të sigurisë anti-covid në zonat bregdetare. Me ndryshimet e...

“Gjurmon bizneset si hajdut i vogël”, Basha i përgjigjet Ramës me...

Kryetari i opozitës, Lulzim Basha, i cili u takua me biznese të vogla sot në Tiranë, tek zona 1, komentoi sulmet që kryeministri Edi...

FOTO/”Vlorën e gjeta si asnjëherë më parë”, Basha: Me biznese të...

Kryedemokrati Basha e ka gjetur Vloren si asnjehere me pare. Ne nje takim qe ai ka zhvilluar se fundmi ne qytetin bregdetar, Basha thote...

“E dëgjoj përditë nga kushdo”, Basha në Tiranë me bizneset...

Kryetari i opozites ka vijuar takimet me banoret dhe biznesin kete dite ne njesine nr 4 ne Tirane. Kryedemokrati konsiston qe dhe ne kete...

Biznesi flet dhe tregon problemet, Basha krahë tyre: Vendimi i qeverisë...

Kreu i PD, Lulzim Basha ka vijuar takimet me bizneset e vogla në njësinë nr.8 në Tiranë ku është njohur me ankesat. Pronarët e bizneseve të...

FOTO/Basha takon bizneset në Njësinë nr 8 në Tiranë: Qytetarët në...

Takimet e kryedemokratit Basha nxjerrin ne pah per publikun problemet qe realisht perjetojne tregtaret dhe bizneset e ndryshme. Duke u ndalur prej dy ditesh...

Rama presion bizneseve dhe u vë afat: 1 javë kohë për...

Qeveria I jep 1 javë kohë, deri më 5 qershor punëdhënësve që të aplikojnë në faqen zyrtare të Tatimeve me qëllim që punonjësit e...

VIDEO/Basha nis ditën me takime tek njësia 5: Do i japim...

Kryedemokrati Lulzim Basha ka dale heret ne mengjes dhe ka treguar hapin e parë që do të ndjekë opozita duke kërkuar që t’i jepet...

FOTO/Basha takon biznesin në Durrës: Qytetarët të goditur rëndë nga tërmeti...

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka zhvilluar takime me qytetarët durrsakë, që sipas tij, po vuajnë akoma pasojat e tërmetit të nëntorit, dhe...