Tag: bien temperaturat

FOTO/Rikthehen temperaturat e ulëta, parashikimi i motit për fillim e javës

Sot vendi ynë do të mbizotërohet nga alternime vranësirash dhe kthjellimesh por që mundësitë pë reshje janë të pakta duke bërë që të rikthehet...

Nga sot ulen ndjeshëm temperaturat, në disa vende do të arrijnë...

Ashtu siç ishte parashikuar prej ditësh, sot pritet të ulen në mënyrë të theksuar temperaturat në të gjithë vendin. Duke iu referuar Meteoalb, temperaturat ulen...

Ikën i nxehti afrikan, nis rënia e lehtë e temperaturave

Temperaturat do të pësojnë një rënie të lehtë ditëne sotme, ndërsa e hëna mbetet në të njejtat vlera termike, njofton Meteoalb. Të martën nis...