Tag: beyonce

Historike! Stilistët shqiptarë së shpejti me një linjë veshjesh për Beyonce

Diva e muzikës Pop dhe R&B, Beyonce do të nxjerrë së shpejti në treg një linjë veshjesh të dizenjuar nga dy stilistët e talentuar...

FOTO/Kështu duket Beyonce me fustanin e krijuar nga dy stilistët shqiptarë

Nuk janë të paktat rastet, kur emrat e shqiptarëve permenden në veprat e tyre që marrin famë ndërkombëtare. Pas  Valdrin Sahitit, i cili veshi...

Video/ A është Beyonce shtatzënë?

Beyonce mbase është duke na fshehur lajmin e bukur se është shtatzënë. Mediat e huaja aludojnë se ylli i muzikës Pop, po pret fëmijën...

Beyonce na prezanton me binjakët e sapolindur

Më në fund ajo ka zbuluar emrat e binjakëve, por jo vetëm kaq. Beyonce ka publikuar foton e parë të foshnjave, teksa festojnë 1-mujorin...

Ja emrat që Beyonce dhe Jay Z u vendosën binjakëve

Po prisnim të gjithë që të dëgjonim për emrat që mund t’u kishin vendosur dy binjakëve, Beyonce dhe Jay Z. Nuk do ta besoni por...

Beyonce bëhet nënë sërish, sjell në jetë binjakët

Është bërë nënë për herë të dytë. Revista People ka konfirmuar lajmin se binjakët e dyshes kanë ardhur në jetë. Nuk dihet asnjë detaj më tepër,...