Tag: berisha koronavirusi

“Lezhe, 4 te infektuar ne spital, mjekeve dhe infermiereve nuk u...

Ish kryeministri Berisha ka denoncuar nje rast flagrant ku sipas nje mesazhi nga qytetari dixhital mjekeve te Lezhes nuk u behet testi, edhe pse...

Berisha, kritika Ramës për planin: Vendi nuk është i varfër, nuk...

Ish-kryeministri Sali Berisha në një intervistë me skype për "360 Gradë" në Rtv Ora thotë se e vërteta është rruga e vetme për të...