Tag: Berat Buzhala

Gazetari nga Kosova: Po tutna me dale, por po te kisha...

Gazetari nga Kosova Berat Buzhala ka kaluar 15 ditet e karantines kur ai bashke me te gjithe familjen e tij te madhe u mbyllen...

Gazetari i njohur kosovar rezulton pozitiv për koronavirusin, tregon simptomat e...

Koronavirusi ka prekur dhe plot personazhe te njohur televizive, jashte por dhe brenda vendit tone. Nderkaq, gazetari i njohur kosovar Berat Buzhala ka rezultuar...

Gazetari kosovar publikon FOTO-n: Shikoni si Hashim Thaçi ‘tutet’ nga Berisha

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, i ftuar në “Open”, lëshoi akuza të forta ndaj ish kryeministrit Sali Berisha, por gazetari nga Prishtina, Berat Buzhala...

Vizita e Vuçiç në Tiranë, gazetari nga Kosova: Qytetarët ta presin...

Gazetari i njohur nga Kosova, Berat Buzhala, ka deklaruar se ardhja e presidentit serb Vuçiç në Tiranë, duhet të pritet me protesta nga qytetarët. Duke...

Këngëtarja hyri në politikë, gazetari e këshillon për armiqtë: Gabon nëse...

Këngëtarja Eliza Hoxha iu fut politikës, lajm të cilin e bëri publike vëtë në rrjetet sociale. Ajo u bë anëtare e Partisë Demokratike në Kosovë,...

Berat Buzhala: Rama s’ka pse i kërkon falje Kosovës, por Batonit

Gazetari dhe drejtori i gazetës “Express”, Berat Buzhala ka deklaruar sot se Gent Cakaj u përdor nga Edi Rama dhe Baton Haxhiu, si “mish...

Foto me Ronaldon, cili është kuptimi i saj!

Nga Berat Buzhala Ka shku në Itali me e bo një foto me Ronaldon, duke abuzu me poziten e tij politike. Kryeministri i shtetit më...

Deklaratë “bombë” nga Berat Buzhala:Thaçi donte të vriste Ibrahim Rugovën

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka vendosur sot të përdorë Ibrahim Rugovën për të akuzuar Sali Berishën, se është kundër shqiptarëve të Kosovës. Është po...

FOTO & VIDEO/ Apeli i gazetarit kosovar: Lidheni Edi Ramën është...

Paraqitja e kryeministrit sot në Fier me xhaketë kostumi, me këpucë kostumi dhe me një palë shallvare nga poshtë, nuk ka pataksur vetëm qytetarët...