Tag: belind

100-vjetori i Kongresit të Lushnjës/Këlliçi koment pikant: Rama ja doli të...

Në 100 vjetorin e Kongresit të Lushnjës, Belind Kelliçi ka bere krahasimin me Parlamentin e sotëm, te cilen ai e quan monopartiak me deputetë...

Këlliçi:Edi Rama është gati të bëjë gjithçka për pushtet e...

Në një postim në facebook Belind Këlliçi thotë se Edi Rama ka filluar të përgënjeshtrojê dhe vetem e tij. Postimi i plotë: Jane marrosur aq shume...

FOTO/ Këlliçi: Bushati mes nesh, qëndresa më e fortë

Kryetari i FRPD Belind Kelliçi në një postim në facebook thekson se tani qendresa do jetë edhe më e fortë me Arvit Bushatin. Më poshtë...

Këlliçi: Edi Rama po e pastron Shqipërinë nga Shqiptarët

Në një postim në facebook kryetari i FRPD është shprehur se Edi Rama po e pastron Shqipërinë nga Shqiptarët. Postimi i plotë: Pasi e mbushi parlamentin,...

Këlliçi: Rama ka promovuar krimin dhe veshi me pushtet…

I kapur serish duke promovuar krimin, Edi Rama u mundua ta heqe pergjegjesine duke thene se fshehja e te vertetes eshte e patolerueshme, ne...

Këlliçi:Nuk ka kënaqësi më të madhe se bashkëbisedimi me të rinjtë...

Në një postim në rrjetet sociale Belind Këlliçi ka thënë se bashkebisedimi me te rinjte eshte nje provilegj dhe kenaqesi. Me poshte postimi i plote: Nuk...

Këlliçi:Ju garantoj se teatri kombëtar do të mbrohet me çdo kusht

Kryetari i FRPD Belind Këlliçi në një deklaratë për media theksoi se teatri kombëtar do të mbrohet me çdo kusht. Fjalimi i plotë: Mëngjesin e sotëm...

GODET Këlliçi: Lleshaj duhej të kishte arrestuar Edi Ramën

Në postimin e tij në facebook Kryetari I FRPD Belind Këlliçi u shpreh se Sandër Lleshaj duhej të arrestonte Kryeministrin dhe Erion Veliajn. Postimi I...