Tag: Beind kellici

GRAFIKU/ Këlliçi: Eksodi 2013-2020 mori 70 % të shqiptarëve nën 35...

Kreu i FRPD, Belind Këlliçi tregon shifrat ku konstatohet se eksodi 2013-2020 mori 70 % të shqiptarëve nën 35 vjeç. Ndryshe nga eksodi i parë...

Kellici ne Mynih, takon Werner dhe pasuesen e Merkel

Kreu i te rinjve demokrate, Belind Kellici ka marre pjese ne fushaten zgjedhore ne Gjermani dhe drejtued te tjere te larte te politikes se...

Belind Kellici i pergjigjet Elisa Spiropalit: “Nafija e Skenderbeut”

Kreu i FRPD ka replikuar me Elisa Spiropalin. Belind Kellici i kujtuar ministres se i duhet te jape llogari per 5 milione euro gjate...