Tag: Basha opinion

“Je teper evropian”, Basha tregon si do te realizoje disa ndryshime...

“Je tepër europian”, kreuni PD, Lulzim Basha tregon si do të sjellë ndryshimin për zbatimin e ligjit dhe një propozim i ri për kufizimin...