Tag: Bardh spahia

“Me fjalë e shfaqje, nuk luftohet virusi”, Spahia-Manastirliut: Lëri fjalët dhe...

Ish-deputeti i Partisë demokratike Bardh Spahia i është përgjigjur Ministres së Shëndetësisë Ogerta Manastirliu për çështjen e maskave. Teksa ministrja publikoi sot një video solidarizuese,...

“ERTV dhe gazetari Edi Rama” denoncon Spahia: Drejtoresha e shkollës me...

Ish-deputeti Bardh Spahia reagon se fundmi ne rrjetet sociale, duke zbuluar se ne prag te nisjes se vitit te ri shkollor, ka personel shkollor...

“Edhe sa pacientë duhet të humbin jetën që qeveria të reagojë”,...

Dy ngjarjet tragjike tek Sanatoriumi kane hedhur shume dyshime ne opinionin publik dhe jo vetem. Ende nuk ka nje verdikt zyrtar qe te shuhen...

“Negativ te shteti, pozitiv te privati”, Spahia nxjerr analizat e një...

Ish-deputeti Bardh Spahia ka publikuar disa rezultate të Covid-19 të cilat sipas tij kanë nxjerrë rezultate false, duke faktuar keshtu ate qe prej kohesh...

KOMENT/ Tamponet me racion, koronavirusi nuk iken kurre

Nga Bardh Spahia Dhënia e tamponëve me racion, është një praktikë e ligë, e cila sado të mohohet, dikur do shpërthejë publikisht dhe kostot janë...

Ish-deputeti ngre zërin: Infermieres me simptoma s’i bëjnë tamponin! Vetëm 5...

Ish-ministri i Shëndetësisë Bardh Spahia ka bërë publik rastin e një infemierje në Shkodër që sipas tij ka simptoma të Covid-19, por nuk i...

“Qeveria është dorëzuar para Covid-19”, Bardh Spahia pyetje të hapur kryeministrit...

Ish-deputeti i PD-së, Bardh Spahia përmes një statusi në Facebook thotë se qeveria Rama nuk ka asnjë strategji për të vënë nën kontroll situatën...

“Nuk mund të kursehen tamponët”, Ish-deputeti bën thirrje: Duhet këputur zinxhiri...

Diten e sotme, u be me dije se nje prej personave te infektuar dhe ne intubim ishte dhe nje mjek hematolog ne QSUT, i...

Ish-deputeti fut qeverinë në rekordet Guiness: Çfarë dimë dhe nuk dimë...

Ka kritika te forta nga ana e opozites, persa i perket menaxhimit te situates ne ditet e fundit, me raste te shtuara dhe shtrime...

Rreziku per emigrim i mjekeve, Spahia u kujton pagen e PD...

Ish deputeti Bardh Spahia ka alarmuar n elidhje me mundesine e emigrimit te mjekeve pas pandemise. Sipas të dhënave nga Forumi Ndërkombëtar Ekonomik i Vjenës,...