Tag: babai

COVID-19/Babai i tre fëmijëve rrëfen momentin prekës: Më dhanë 15 minuta...

Një baba i tre fëmijëve që mbijetoi nga COVID-19 ka zbuluar sesi infermierët i dhanë 15 minuta kohe për të thirrur të dashurit në...

Flet babai i dy vëllezërve të vrarë: Servisi u ble me...

Dy vëllezërit Besmir dhe Viktor Haxhia u ekzekutuan pranë tregut të makinave në Shënavlash të Durrësit pasditen e 27 prillit 2020. Në një prononcim për...

Të shtëna me armë zjarri në Tiranë, 42-vjeçari dhunon të atin...

Një 42-vjeçar ka dhunuar babanë, ka qëlluar me armë zjarri brenda banesës, duke terrorizuar familjarët, dhe më pas ka kanosur me armë edhe punonjësit...

FOTO/Babai i moderatores së njohur shqiptare në front të parë me...

Moderatorja e njohur Kiara Tito prej kohesh jeton ne Shqiperi, por ashtu si ka rrëfyer ajo me heret, ajo jeton pa familjen e saj,...

‘Gylenisti’ “mbahet peng” tek Ministria e Brendshme, flet i ati: Duhet...

Babai I shtetasit turk Selami Simesk, I akuzuar për kalim të paligjshëm të kufirit, por I liruar sot nga Gjykata e Apelit Tiranë, thotë...

Vrau vajzën e tij, flet gruaja e shqiptarit në Australi: Eshtë...

Petrit Lekaj, 49 vjeç, u dënua me 20 vite burg pa të drejtë falje pas vrasjen e të bijës, 20-vjeçares Sabrina Lekaj. Ai e vrau...

Vrasja makabre ndaj vajzës së tij, gjykata jep dënimin për shqiptarin...

Gjykata australiane ka dënuar me 20 vite burg, Petrit Lekajn, për vrasjen e të bijës 20-vjeçare, Sabrinës. Vrasja makabre ndodhi në korrik të 2019-ës...

FOTO/Françeska mbulon me mijëra euro njeriun e saj më të shtrenjtë:...

Ish-banorja e Big Brother Françeska Jaçe ka surprizuar njeriun e saj të shtrenjtë, babin për ditëlindje. Jaçe, e cila njihet per jeten e luksit,...

FOTO/Ndarja nga jeta në moshë të re, Enca Haxhia reagon pas...

Enca Haxhia la reaguar se fundmi ne rrjetet sociale lidhur me lajmin qe qarkulloi diteve te fundit se i ati i saj, Sokol Haxhia...

VIDEO/Babai shqiptar pranon krimin, rrëfehet nga spitali psikiatrik: E godisja me...

Ka rrëmbyer sërish vemendje ngjarja e rende e ndodhur disa muaj me pare ne Australi, ku babai shqiptar ekzekutoi me thike vajzen e tij...