Tag: avokatja

Avokatja e Fjolla Morinës befason gjykatën: Njëra është pistoletë për të...

Në mbrojtjen e paraqitur sot në gjykatë, avokatja e Fjolla Morinës, Aurora Guska ka thënë se armët e gjetura në çantë të këngëtares nuk...

Avokati i “Dajes” paralajmëron padi për drejtorinë e Burgjeve: E lanë...

Avokati i Ragip Hajdinit, i cili ndërroi jetë mëngjesin e sotëm te Trauma ka deklaruar se do të bëhet kallëzim penal për Drejtorinë e...

FOTO/Avokatja shqiptare çmend rrjetin me setin e ri, e zhveshur dhe...

Edhe pse me profesion është një avokate, Redona Koçi eshtë cilësuar një ndër femrat me seksi në vendin tonë. Kjo për shkak të fotove provokuese...

Dështon për të pestën herë seanca për Shullazin, Gjykata gjobit avokaten

Sërish ka dështuar seanca për Emiljano Shullazin dhe grupin e tij. Shkak është bërë mungesa e avokates Eralda Brahimasi, e cila mbron kryesisht Gilmando Danin. Për...

FOTO/Pamje të rënda, kryetari i gjykatës në Kukës godet avokaten dhe...

Këto janë pamjet ku kryetari i Gjykatës së Kukësit dhunon një avokate. Stop ka publikuar videon, në të cilën shfaqet Kryetari i Gjykatës së Kukësit,...

VIDEO/Avokatja vendos kamerë të fshehtë për të dëshmuar dhunën, i dashuri...

Një avokate braziliane ka vënë në punë zgjuarësinë e saj për ti 'shpëtuar' kthetrave të të dashurit të saj abuzues. Luciana Sinzimbra, 26 vjeçare, për...

2 mijë euro për të ndryshuar masën, jepet vendimi për avokaten...

Gjykata ka vendosur të lërë në burg 2 prej tre personave të arrestuar për korrupsion. Prapa hekurave mbeten avokatja Donata Lepenica dhe 32 vjeçari...

EMRAT/Arrestohet avokatja, nën hetim një prokuror, akuzohen për korrupsion

Është arrestuar një avokate gjatë ditës së sotme, ndërsa kanë nisur hetimet dhe për një prokuror. Mësohet se të dy akuzohen për korrupsion. Dyshohet se...