Tag: autobusi

Merr flakë një autobus i mbushur plot me pasagjerë në aksin...

Merr flakë një autobus pasagjerësh në aksin Fier- Levan, aspo zbret vendin e njohur si Qafa e Koshovicës Mësohet se në momentin që mori flakë...

E FUNDIT/Merr flakë në ecje autobusi në Paskuqan

Policia njofton per nje incident i cili fatmiresisht ka rezultuar pa pasoja. Burimet bejne me dije se autobusi ne Paskuqan ka marre flake si...

Autobusi i linjës në kryeqytet përplaset me makinën e policisë, plagosen...

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën “Dritan Hoxha” në kryeqytet. Sipas policisë aksidenti ka ndodhur rreth orës 07:25, ku autobusi i...

Shmang fëmijën, autobusi i linjës Skrapar-Tiranë përmbyset dhe bie në kanal

Një autobus me pasagjerë i linjës Skrapar-Tiranë është aksidentuar rreth orës 07:00 të mëngjesit të sotëm. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të rreth rrotullimit...

VIDEO/Vihet në pranga shoferi i një autobusi në Portin e Durrësit,...

Policia Kufitare bllokon disa pasaporta, karta identiteti, karta shëndeti dhe karta banke të falsifikuara. Sipas policisë, në pranga ka rënë 42-vjeçari, drejtues i autobusit...

Del nga rruga autobusi i linjës Tiranë-Athinë, përfundon në kanal

Një aksident me pasoja tragjike është shmangur mengjesin e sotem fatmirësisht. Mesohet se aksidenti ka ndodhur gjatë natës në aksin rrugor Memaliaj-Tepelenë në vendin e...

Kontroll autobusit që vinte nga Athina, dalin detajet pse u prangos...

Policia Kufitare e Kakavijës ka sekuestruar 63 steka cigaresh në një autobus që bënte linjën Athinë-Vlorë. Në pranga ka rënë drejtuesi i mjetit. "Në bazë...

VIDEO/Sherri në urbanin e Tiranës së Re, i dënuari konfliktohet me...

Një i ri 23-vjeçar ka thyer masën e arrestit në shtëpi duke shtuar dhe më tej gabimet, teksa është konfliktuar me shoferin e urbanit...

FOTO/Merr flakë gjatë ecjes autobusi në “Rrugën e Kombit”, reagon kompania:...

Një ditë më parë në “Rrugën e  Kombit” u përfshi nga flakët një autobus i linjës Tiranë-Prishtinë. Ngjarja ndodhi pasditen e djeshme, rreth orës...

VIDEO/Digjet autobusi i agjencisë turistike shqiptare në Athinë, flet pronari

Një autobus i një agjencie turistike shqiptare është djegur në Athinë. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm në sheshin Karaiskaki në lagjen "Metaksurgjio". Siç raportojnë...