Tag: audi

“Audi” shkrumbohet në autostradën Tiranë-Elbasan

Një makinë tip “Audi” ka marrë flakë në autostradën Tiranë – Elbasan. Ngjarja ka ndodhur pranë fshatit Ibë. Nuk është e qatë nëse makina po...

VIDEO & DOKUMENT/ “Menaxhimi” i “Audi”-t të Saimir Tahirit nga “të...

Në studion e emisionit “Opinion”, të Blendi Fevziut në TV Klan, sonte është publikuar një dokument, i cili edhe një herë vë theksin ne...

SKANDAL/ Elbasan, goditja e makinës së policisë, Krimet e Rënda ping-pong...

Shfryhet dosja e ngjarjes së 18 shtatorit në Elbasan, ku makina e nëndrejtorit të policisë së këtij qarku u godit nga një mjet i...

DETAJE/ Elbasan, incidenti me “Audi”-n, tre të dyshuarit tërhiqen nga kërkesa...

Tre personat e arrestuar për incidentin e 18 shtatorit në Elbasan, ku mjeti i zëvendësdrejtorit të Policisë Vendore u godit nga një “Audi” i...

HABILAJT/ Oficeri i antidrogës: Ja kërcënimet që morëm kur ndaluam “Audin”...

Lidhur me incidentin që ndodhi në fillim të 2014-ës, kur u shoqëruan në komisariat dy vëllezërit Habilaj, kushërinj të ish-ministrit të Brendshëm, ka reaguar...

Jane tri prova sekrete kunder Tahirit, Audi u perdor nga disa...

Gazeta me e madhe ne vend Panorama ka shkruar sot se ka mesuar provat sekrete te prokurorise qe jane paraqitur ne Keshillin e mandateve...

Vlorë, i vënë flakën “Audit”, ishte parkuar tek ”Uji i Ftohtë”

Një automjet tip “Audi” është përfshirë nga flakët në orët e para të ditës së sotme në vendin e quajtur ''Uji i Ftohtë'' në...

Vjen versioni i ri i Audi A8, makina më e zgjuar...

Më në fund ja ku vjen versioni i ri i Audi A8. Vitet e shkuara, Audi garoi me rivalët BMË seria 7 dhe me Mercedes...