Tag: atentat

Zbardhet përplasja e armatosur në Shkodër, tentativë për vrasje ndaj 32-vjeçarit

Të dhënat nga Policia e Shkodrës bëjnë me dije se ngjarja  e djeshme ne Shkoder, nuk ka qenë një konflik i çastit, por dy...

FOTO/I riu u nxorr në pritë dhe u vra, ky është...

Një tjetër vrasje tronditi mbrëmjen e djeshme Tiranën, ku në një prej orareve më të frekuentuara të mbrëmjes, në një lokal në zonën e...

NEW YORK/ 5 persona të qëlluar me thikë gjatë Hanukkah në...

Nga Beqir Sina/ New York 5 persona u qëlluan me thikë në shtepine e nje rabini ngjitur me nje sinagoge në New York, gjatë festës...

Atentati ndaj 23-vjeçarit, pistat ku po hetohet, 1 vit më parë...

10 persona jane shoqeruar deri tani nga policia per te zbardhur ngjarjen e ndodhur nje nate me pare ku mbeti i vrare 23 vjecari...

Të afërmit e Andi Malokut të pakënaqur, xhaxhi i 24-vjeçarit tregon...

Shoferi i prokurorit Arjan Ndoj ndërroi jetë, pas disa ditësh i shtruar në spital teksa mbeti i plagosur në atentatin në mbikalimin e Shkozetit. Familjarët...

Kush është i riu që i shpëtoi atentatit në Kurbin, çfarë...

Një atentat ndodhi në Kurbin, por fatmirësisht përfundoi pa pasoja të rënda dhe viktima. Ngjarja ndodhi mëngjesin e së premtes, ndërsa u bë sot...

Po pinte kafen e mëngjesit në lokal, detaje nga vrasja e...

Besnik Hida ishte personi i cili humbi jetën, teksa persona ende te paidentifikuar e ekzekutuan me armë. Ngjarja ndodhi mëngjesin e sotëm, ndërsa ai...

Publikohet VIDEO-ja e atentatit ndaj Santiago Malkos, si u ekzekutua ish-polici

Dalin pamjet e ndjekjes së makinës së Santiago Malkos nga atentatorët, pak sekonda para ekzekutimit. 26-vjeçari u qëllua me breshëri nga xhami i pasëm i...

DETAJE/Pas Vlorës atentat dhe në Korçë, të shtënat në banesën e...

Një tjetër atentat me armë zjarri është shënuar në në lagjen numër 3 të qytetit të Korçës. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në...

FOTO/Zbardhet ngjarja, kush ishte personi që kërcënoi djalin e deputetit Braho

Policia ka njoftuar zbardhjen e ngjarjes së 18 gushtit ku Kreshnik Braho, djali i deputetit socialist Spartak Braho është kërcënuar me armë zjarri pranë banesës...