Tag: artur bushi

Qytetarja denoncon: ‘Artur Bushi më mori tokën dhe më kërcënoi’

Një qytetare i ka dërguar një mesazh ish-kryeministrit Berisha ku i tregon për një problem që lidhet me pronat. Sipas zonjës, e cila është qytetare...

Artur Bushi nga Prokuroria: Ja me çfarë e vërtetoj që nuk...

Artur Bushi qëndroi për 40 minuta brenda në Prokurorinë e Tiranës. Sot ai ishte thirrur për të dhënë dëshminë lidhur me çështjen e Xhisielës. Emri...

‘Xhisiela’, thirret në prokurori kryetari i Bashkisë në Krujë

Në prokurori është thirrur dhe Kryetari i Bashkisë së Krujës Artur Bushi, lidhur me çështjen ‘Xhisiela’. Kryetari u përmend gjatë dëshmisë së oficerit të policisë Emiljano...

DENONCIMI/Droga në Krujë, qytetari zbulon fiset që mbrohen nga kryetari i...

Një qytetar ka denoncuar tek ish-kryeministri Sali Berisha kryetarin e Bashkisë së Krujës, Artur Bushin i cili mbështet kultivimin e drogës në Krujë. Berisha ka...

‘Bushi i Krujes perpiqet te fshehe skandalin e pedofilise’

Ish- kryeministri Sali Berisha ka publikuar sot nje mesazh te rende një mesazh, sipas së cilit, një i mitur i moshës 6 vjeçare është...