Tag: artan shkembi

U “dogj” pasi nxori sekretin e gjermanëve, ish kreu i OFL-së...

Ish-drejtori i pezulluar i OFL-së Artan Shkembi ka ankimuar vendimin e dhënë ndaj tij nga Gjykata e Posaçme, pas dyshimeve se ka dekonspiruar aksione...

Merret vendimi për ish-kreun e OFL-së, çfarë u zbulua në telefon

GJKKO ka lënë në fuqi masën e sigurisë pezullim nga detyra për ish-kreun e OFL-së, Artan Shkëmbi. Gjatë seancës avokati i Arben Broci u...

Shtyhet seanca për ish-kreun e OFL, nën hetim të SPAK hyjnë...

Është shtyrë seanca në Gjykatën e Posaçme për kreun e OFL, Artan Shkëmbi, të cilit do t’i komunikohej masa e pezullimit. Shkëmbi u pezullua...

Zbardhen detaje, pse u pezullua kreu i Task-Frocës së OFL-së

Zbardhen detaje në lidhje me pezullimin e zëevendësdrejtorit të OFL-së, Artan Shkëmbi. Mësohet se vendimi për pezullimin është marrë nga Gjykata Kundër korrupsionit dhe...