Tag: arsenali

Trajneri i Arsenalit rezulton pozitiv me koronavirus, futbollisti shqiptar dhe shokët...

Trajneri i Arsenali, Mikel Arteta ka dalë pozitiv me koronavirus. Këtë lajm e dha vetë klubi londinez, të cilët njoftuan se të gjithë personat që...

Grabitja në Pashaliman, kërkohet shkarkimi i 15 ushtarakëve dhe komandantit të...

Shtabi i Përgjithshëm  ka kërkuar shkarkimin e 15 ushtarakëve. Ky vendim vjen pas përfundimit të hetimit adminsitrativ lidhur me vjedhjen në bazën ushtarake Pashaliman...

Arsenal bën “goditjen” e radhës ,blen mbrojtësin e Juventusit

Arsenal ka nënshkruar zyrtarisht me ish-mbrojtësin e Juventusit, Stephan Lichtsteiner. Lajmi është konfirmuar nga vetë klubi londinez që në një deklaratë për shtyp në faqen...

E Fundit/Arsenal gjen zëvendesuesin e Arsene Wenger

Unai Emery, ish-trajneri i PSG do të jetë në krye të “topçinjve”, duke rrëzuar kandidaturën e Mikel Arteta-s. Spanjolli 46-vjeçar është larguar tashmë nga PSG...