Tag: arsenal armesh

I zbulojnë arsenal armësh në banesë, arrestohet 36 vjeçari në Kolonjë

Policia e Kolonjës ka vënë në pranga një 36 vjeçar, të akuzuar për kultivim të lëndëve narkotike. Në kuadër të operacionit të koduar “Radovicka”, është...

VIDEO/Zbulohet arsenal armësh dhe snjaper në Yzberisht, dyshohet si baza e...

Një arsenal armësh është zbuluar gjatë kontrolleve të kryera nga policia në zonën e Yzberishtit paraditen e sotme. Mes arsenalit të armëve është gjetur...

FOTO/I kishte fshehur prej kohësh, kapet me mbi 1000 armë në...

Eshtë e pabesueshme kjo që ka ndodhur me një 57-vjeçar në Los Angeles. Sipas mediave të huaja, ai u kap teksa fshihte rreth 1000 armë...

VIDEO/ Sekuestrohet arsenal armësh në Velipojë, shpallet në kërkim një person

Në vijim të kontrolleve të policisë së Shkodrës për kapjen e personave që qëlluan me armë zjarri në Velipojë, policia ka zbuluar armë dhe municione luftarake...