Tag: arrestohet

I gjenden 15 kg kanabis dhe armë, shpallet në kërkim zyrtari...

Policia e Skraparit ka shpallur në kërkim kryetarin e fshatit Barç, në Çorovodë, pasi i është gjetur lëndë narkotike dhe një armë gjahu. Bëhet fjalë...

FOTO/I përfshirë në skema borxhesh dhe mashtrimesh, arrestohet në Paraguai djali...

Djali i ish-Prefektit të Shkodrës Paulin Radovani është arrestuar në Paraguai. Mësohet se Elton Radovani është vënë në pranga për llogari të shtetit shqiptar,...

Drogë në fshat, policia ndalon kryeplakun, i zbulohet armë në shtëpi

Policia nuk po i lufton dot problemet me drogën, pasi çdo ditë denoncohen raste të kultivimit të tyre në vend si dhe trafikimit të...

Arrestohet drejtuesi i mjetit ku udhëtonin 4 viktimat, policia ndërton skemën:...

Policia ka arrestuar drejtuesin e mjetit në të cilën po udhëtonin 4 viktimat, një ditë pas aksidentit tragjik në aksin rrugor Elbasan - Peqin....

Shqiptari rreh me shufër hekuri ish-gruan dhe partnerin e saj

Një shqiptar  47 vjeçar është arrestuar nga policia italiane, pasi akuzohet se ka kërcënuar dhe dhunuar në vazhdimësi ish-gruan e tij. Shqiptari ka bërë edhe...

Pas denoncimit me video, vihet në pranga pedagogu që kërkoi favore...

Policia ka vënë në pranga pedagogun e Universiteti të Elbasanit që i kërkoi favore seksuale studentes në këmbim të notës.Kujtojmë se rasti i tij...

FOTO/ Kishte fshehur drogën në çatinë e shtëpisë, arrestohet 49-vjeçari nga...

Nje 49-vjeçar nga Lezha eshte arrestuar këtë mengjes nga policia. Specialistët për hetimin e narkotikëve dhe forcat policore të Komisariatit të Policisë Lezhë, mbi bazën...

Heroinë në gomën rezervë të makinës, pranga 50-vjeçarit në portin e...

Policia Kufitare ka parandaluar dhe goditur rast të tentativës për trafikim të drogave të forta në portin e Durrësit. Mësohet se është arrestuar një 50...

U lirua pasi mori peng kushëririn e gjyqtares, policia kap sërish...

32 vjeçari Thanas Beko ka rënë sërish në prangat e policisë pasditen e sotme. Ky personazh prej disa ditesh ka qënë në qëndër të lajmeve pasi...

Durrës, i dehur në timon dhe me armë me vete, arrestohet...

Policia ka arrestuar në flagrancë një 45 vjeçar për veprat penale të armëmbajtjes pa leje dhe drejtimit të mjetit në gjendje të dehur. Sipas uniformave...