Tag: arrestime

Lezhё, rritja e sigurisё rrugore, 8 persona nё pranga

Vijon zbatimi i planit të masave nga policia rrugore për rritjen e parametrave të sigurisë rrugore Në vijim të punës së shërbimeve të policisë rrugore...

EMRAT/ Vlorë, sekuestrimi i 15 ton kanabis, arrestohen 9 persona, mes...

Në kuadër të një hetimi tërësisht policor, Drejtoria Vendore e Policisë Vlorë ka bërë të mundur goditjen e një sasie të konsiderueshme me lëndë...

EMRI/ Itali, prostituta e guximshme që fundosi ‘bosat’ shqiptarë

Një prostitutë shqiptare është treguar mjaft e guximshme dhe ka rrezikuar duke bashkëpunuar me policinë. Ky operacion ka çuar në ranga dy shqiptarë, të...