Tag: arkimed lushaj

Përgjimet e bisedave me grupin Bajri, babai i Stresit tregon për...

Arkimed Lushaj, i njohur si Stresi, humbi dje betejën gjyqësore pas masës së sigurisë arrest me burg. Këngëtari i njohur u arrestua për armëmbajtje...

Babai i Stresit padit në gjykatë Taulant Ballën, për çfarë...

Babai i reperit të njohur Arkimed Lushës, (Stresi) ka paditur deputetin e partisë socialiste Taulant Balla. Sali Lushaj ka paditur në gjykatë kreun e grupit...

Lirohet Stresi, avokati mohon kokainën

Këngëtari i njohur Arkimed Lushaj i lirua sot nga arresti me vendim të gjykatës së Tiranës. Prokuroria e Tiranës kërkoi masën e detyrim paraqitjes dhe...

DETAJET/Stresi ndalohet nga policia sërish, kësaj here ka rrezik

Policia e Tiranës ka njoftuar sot se ka ndaluar reperin e njohur shqiptar Arkimed Lushaj dhe një mik të tij Kujtim Përshpalaj në një...

Stresi tregon nënën e tij, bashkë me Shpresën te Rudina në...

Arkimend Lushaj i njohur me emrin e artit si Stresi, etiketohet shpesh si “bad boy”. Por sot në studion “Rudina” reperi ka rrëfyer një...

Stresi parashikon koalicionin që vjen pas 25 qershorit

(Fotoarkiv) Reperi i njohur Arkimed Lushaj, apo siç njihet ndryshe me emrin e artit Stresi ka postuar parashikimin e tij për atë që pritet të...