Tag: arilena

Arilena Ara zbulon detaje për herë të parë: Në Eurovision do...

Arilena Ara ka zbuluar detaje nga performanca që do të ketë në skenën e madhe të Eurovision. Ajo ka zbuluar ne nje interviste ne...

Asnjë mesazh për Alketën dhe Verën, Arilena është e qartë në...

Këngëtarja Arilena Ara ka marrë kohë që pas festivalit të urojë të gjithë bashkëpunëtorët e saj që e ndihmuan për këngën dhe performancën në...

FOTO/Zbulohen pikët e plota të jurisë, ndërkombëtarët votuan Elvanën, shqiptarët jo

Festivali i Kenges vijon ende të jetë çështje diskutimi, kjo pasi ishte thene prej kohesh se fituesja do te ishte Elvana Gjata, por trofeun...