Tag: Arben kraja

VIDEO/PD me rezerva: Vendosi të mos hetojë Edi Ramën në dosjen...

Partia Demokratike vijon deklaratat e saj lidhur me SPAK dhe rezervat qe ka per drejtuesin e saj Arben Kraja. Në një deklaratë për mediat...

Shkresa e Krajes per KLP, a ka nje skenar bllokimi ndaj...

Drejtuesi i Prokurorisë së Posaçme, Arben Kraja alarmoi institucionet ne lidhje me nje fluks te madh denoncimesh ne SPAK. Karaja ka kerkuar që të ketë...

“Kapja e prokurorit me deputetin e Rilindjes jo shenjë e mirë”,...

Ish-ministri Ylli  Manjani mendon se pa dyshim alerti i vonuar mbi të shkuarën e drejtuesit të SPAK dhe foto e njërit prej prokurorëve me...

Arben Kraja: Kush shkel ligjin duhet te trembet

Kreu i SPAK, Arben Kraja ka folur për herë të parë pas zgjedhjes në këtë post. Kraja ka deklaruar se të gjithë ata persona që...

Agron Tufa: Kreu i SPAK, hetues i kohes se komunizmit

Agron Tufa ish drejtor i insititutit Per Studimet dhe Pasojat e Krimeve të Komunizmit, aktualisht i arratisur nga Shqiperia hedh akuza të forta ndaj...

Arben Kraja zgjidhet kreu i SPAK, nis udhe Prokuroria e Posacme

Arben Kraja eshte zgjedhur kreu i SPAK, prokurorise se Posacme antikorrupsion. KLP votoi sot per kreun e SPAK duke shenuar keshtu nje moment kyc ne...

Kreu i SPAK, Arben Kraja merr 6 vota, skualifikohet Dumani

KLP votoi sot per kreun e SPAK duke shenuar keshtu nje moment kyc ne luften kunder korrupsionit. Arben Kraja ka marre 6 vota dhe Altin...