Tag: anulon

Komisioni vendosi të zhvillohej virtualisht, Trump refuzon debatin e dytë me...

Presidenti Donald Trump ka refuzuar të marrë pjesë në një debat televiziv virtual me rivalin e tij demokrat Joe Biden, raporton BBC. Më parë komisioni...

Frika nga koronavirusi/Komisioni i Venecias anulon vizitën, do publikonte raportet për...

Frika nga koronavirusi ka sjellë dhe anulimin e vizites së Komisionit të  Venecias në sesionin e 20-21 marsit në Tiranë. Vizita e tyre ishte parashikuar...

Situata e vështirë pas tërmetit, Basha anulon vizitën dhe aktivitetet në...

Kryetari i PD, Lulzim Basha ka anuluar vizitën në Athinë, ku kishte planifikuar të festonte, bashkë me shqiptarët në Greqi, Ditën e Flamurit. Më...

Këshilli i Europës : Nuk i vëzhgojmë zgjedhjet

Këshilli i Europës ka anuluar misionin vëzhgues në Shqipëri për shkak të paqartësive në procesion zgjedhor. Në njoftimin e Këshillit të Europës thuhet se...