Tag: alketa vejsiu

Arrestimi i vëllait të Alketa Vejsiut, reagon deputeti i PD: Hë...

Policia njoftoi se arrestoi natën e mbrëmshme 29-vjeçarin Indrit Vejsiu pasi në makinën me të cilën lëvizte u gjetën 4 mina me telekomandë dhe...

Mina me telekomandë dhe kanabis, arrestohet vëllai i Alketa Vejsiut

I riu i arrestuar gjatë natës nga policia e Lezhës, pasi në makinën me të cilën lëvizte u gjetën 4 mina me telekomandë, është...

E kritikoi për mënyrën si fliste, Alketa Vejsiu i ‘kthen’ përgjigje...

Një koment i moderatores së njohur Eva Idrizllari për Alketa Vejsiu u kthye në qendër të mediave rozë. Në reagimin e saj, moderatorja e...

Moderatorja kritika Alketa Vejsiut: Mos fol aq shpejt, se na trullose

Ajo njihet për shpejtësinë e saj gjatë moderimit duke mos u ngatërruar asnjëherë teksa fjalët nuk duken të jenë problem për Alketa Vejsiun, e...

Nuk i ekspozon fëmijët dhe bashkëshortin, moderatorja e njohur tregon arsyen

Alketa Vejsiu gjithmonë tregohet e rezervuar përsa i përket jetës së saj private. Moderatorja e njohur përherë është munduar që familjen e saj ta mbajë...

‘Rrëfehet’ Alketa Vejsiu për fansat/”Dikur nuk mbyllja dot muajin ndërsa tani….”

Moderatorja Alketa Vejsiu ka ndarë me fansat gëzimin se tashmë në rrjetin e saj Instagram janë plot 500 mijë persona që e ndjekin. Ajo ka...