Tag: alketa vejsiu

Alketa e sinqertë dhe për punën e pagesës: Ja sa do...

Ajo e ka konfirmuar prej herës që do të drejtojë festivalin e pervitshëm të RTSH-së, së bashku me kolegen e saj, Vera Grabocka. Alketa Vejsiu...

FOTO/Alketa prezanton projektet e reja për sezonin televiziv, këtë vit do...

Sezoni i ri televiziv do të nisë për punë ditësh dhe personazhet e ekranit kanë nisur të prezantojnë projektet e reja. Alketa Vejsiu ka...

FOTO/Bashkëpunim prej vitesh, Alketa mesazh Vera Grabockës: ‘’Nëse ndahem nga ty,...

Alketa Vejsiu është një nga moderatoret më të suksesshme në ekranet shqiptare, ku suksesin e saj e ka mbështetur tek një personazh shumë i...

VIDEO/Endrra e bërë realitet, brenda në shtëpinë e re të “Tarameles”

Një nga personazhet më të dashur të ekranit është bërë i lumtur duke ia plotësuar endrrën e tij. Prej kohësh në media një ndër temat...

VIDEO/’Po ti ke lekun mi zemër’ komentuesja kapet me Alketa Vejsiun,...

Kjo video e moderatores Alketa Vejsiu është bërë temë për të replikuar mes komentuesve në rrjetet sociale. Alketa publikoi një video teksa fliste për ëndrrat...

FOTO/ Alketa Vejsiu godet sërish, ekspozon gjoksin

Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu na ka befasuar të gjithëve me fotografitë më të fundit të publikuar në profilin personal të saj në rrjetet...

FOTO/ Alketa Vejsiun e gjen ‘belaja’, shikoni çfarë i bën ky...

Moderatoren Alketa  Vejsiu e ka gjetur belaja në një nga rrugët e kryeqytetit. Ajo ka ndarë një video ku tregon se një burrë I ka...

VIDEO/ Alketa Vejsiu e thotë hapur: Kjo është këngëtarja më e...

Vetëm pak ditë më parë këngëtarja Arilena Ara është rikthyer me një produksion të ri muzikor, “Last train in Paris”. Përmes një postimi të gjatë...

DETAJE/Vëllai i Alketa Vejsiut i heshtur në gjyq, i ati shpërthen...

Endrit Vejsiu nuk ka thënë asnjë fjalë para trupit gjykues, madje duke mos dhënë asnjë detaj për të sqaruar gjithë ngjarjen. Gjykata e  Lezhës...

Deklarata e Alketa Vejsiut pas arrestimit të të vëllait

Në hapje të spektaklit "Dance with me" Alketa dha edhe një mesazh për publikun duke lënë të kuptohet se jeta e saj profesionale nuk...