Tag: alket muho

DETAJE/Vrasja në Memaliaj, Alket Muho u ekzekutua diku tjetër më pas...

Ekzekutimi i Alket Muhos, ngjarje e ndodhur pak ditë më parë në fshatin Rabije të Memaliajt, ka ngritur shumë pikëpyetje për grupin hetimor. Edhe...

LAJMI I FUNDIT/Zbardhet vrasja e Alket Muhos, dy të arrestuar, babë...

Policia thotë se ka zbardhur krimin e ndodhur dje, ku Alket Muho është vrarë në tokën e tij. Burime zyrtare thonë se ai është vrarë...

Flet kunati i të vrarit në Memaliaj: Shef Kiço merrte pjesën...

Një ditë pas vrasjes së 43-vjeçarit, Alket Muho në fshatin Rabije të Memaliajt, Shqiptarja.com dhe Report TV sigurojnë një dëshmi audio ekskluzive. Kunati i...

Vjehrri i të vrarit ne Memaliaj: Pati një konflikt për vjedhje...

Vjehrri i Alket Muhos i vrarë dje në fshatin Rabije të Memaliajt tregon se si e mori vesh lajmin e vrasjes së dhëndrit të...

VIDEO/I vranë të birin, reagon babai i Alket Muhos: E kanë...

Familjarët e 43 vjeçarit që u vra ditën e djeshme vetëm se denoncoi tek policia parcelat e kanabasit, tregojnë se nuk kishte konfilkte. Babai i...

Shehu:”I shokuar nga vrasja makabre në Memaliaj, shteti ka rënë përfundimisht”

Deputeti i PD për qarkun e Gjirokastrës, Tritan Shehu, ka reaguar pas vrasjes mafioze të ndodhur paraditen e sotme në Memaliaj, ku një 42-vjecar...

FOTO/Ja kush është informatori i policisë i vrarë sot në Memaliaj,...

Një person është gjendur i vrarë me armë zjarri në Memaliaj të Tepelenës këtë të enjte. Mësohet se viktima është Alket Muho, 43 vjeç...