Tag: alimadhi

LAJM I FUNDIT/ Gramoz Ruçi përjashton deputetin e opozitës së re

Kryeparlamentari Gramoz Ruçi ka përjashtuar nga seanca pleanre deputetin Adriatik Alimadhi. Alimadhi u përjashtua nga seanca ndërsa kryeparlamentari e paralajmëroi se nëse nuk del...

Akuza e fortë e deputetit: Disa deputetë opozitarë kanë votuar në...

Deputeti i opozitës parlamentare, Adriatik Alimadhi nga foltorja e Kuvendit tha se disa deputetë opozitar kanë votuar në emër të kolegëve të tyre, në...

Edhe vëllai i Adriatik Alimadhit rezultoi i infektuar me koronavirus: Ishim...

Edhe Vëllai i deputetit Adriatik Alimadhi ka qenë i infektuar dhe tashmë është shëruar prej një javë kur edhe ka lënë ambientet e spitalit. Fatos...

Alimadhi lë spitalin bashkë me mjekun e njohur, gjesti i veçantë...

Deputeti Adriatik Alimadhi i shtohet listës së së të shëruarve nga Covid-19. Ai ka rezultuar negativ në testin e kryer. Alimadhi u shtrua te spitali...

Detajet e fundit mbi shëndetin e deputetit Alimadhi dhe dy mjekëve

Të reja optimiste lidhur me shëndetin e ish-deputetit Adriatik Alimadhi i infektuar nga koronavirusi si dhe për dy mjekët, Roland Xhaxho dhe Andi Koraqi. “Gjendja...

U shtrua me urgjencë në Infektiv, deputeti me koronavirus reagon sërish:...

Deputeti Adriatik Alimadhi ka adresuar një letër nga spitali për qytetarët dhe për mediat një ditë pasi u bë publik rasti i tij i...

Deputeti shqiptar i prekur nga koronavirusi prej ditësh, çfarë shkruan në...

Deputeti Adriatik Alimadhi është konfirmuar pozitiv me koronavirus. Lajmi është konfirmuar vetë nga deputeti, i cili ka postuar në rrjetin social Facebook një foto nga...

U mbush kupa! Deputeti braktis mbledhjen: Paskan bërë mirë ata që...

Edhe deputetëve të "opozitës parlamentare" u ka ardhur në majë të hundës me socialistet. Deputeti i dalë nga listat e PD-së dhe njëherësh kreu...

Përplasje në Kuvend, kreu i Ballit Kombëtar i kthehet Brahos: Budalla!...

Këtë të enjte  në Parlament në fokus ka qenë analiza e punës vjetore të Institutit të Studimeve të Krimeve dhe Pasojave të Komunizmit, i...