Tag: albumi

Një peticion kundër Dua Lipës, Izraeli ndalon këngët e artistes

Një peticion po bën thirrje që këngët nga  Dua Lipa të ndalohen set transmetuari në Army Radio dhe Galgalatz, pasi këngëtarja ndau në llogarinë...

Rekordi i albumit të Dua Lipas në kohën e pandemisë, zyrtarisht...

Këngëtarja shqiptare Dua Lipa, edhe pse ne kohen e koronavirusit, nuk e ka ndalur suksesin e saj duke rrëmbyer vemendjen e te gjitheve. Albumi i...

Këngëtarja e njohur promovon albumin e ri, jep lajmin e papritur...

Mbrëmjen e djeshme Rona Nishliu ka promovuar albumin e saj më të ri “Mindil”. Këtë album të ri këngëtarja e promovoi në Prishtinë dhe me...

Roberti kapet sërish me Tunën: Albumi i ri imitim i Elvana...

Marrëdhënia mes kunatave dhe dy vëllezërve nuk është e mirë, dhe kjo tashmë është publike. E kemi fjalën për Tunën me Patrisin dhe nga...

VIDEO/Tuna nuk zhgënjen në albumin e ri, këngë shqip dhe detaji...

Altuna Sejdiu është rikthyer ndryshe në muzikën shqiptare, duke prodhuar disa këngë të reja të cilat padyshim janë plot stil dhe ndjenjë. Pas koncertit të...

Dua Lipa hyn në histori, bëhet këngëtarja me albumin më të...

Dua Lipa është padyshim ndër femrat më të suksesshme, ndonëse është shumë e re. Talenti i këngëtares me origjinë shqiptare është për t'u vlerësuar. Dua...