Tag: alban ramosaj

VIDEO/Pas fotove në shtrat, publikohet e gjithë videoja ‘hot’ e Alban...

Pas disa fotove intime nga krevati qe dyshja publikoi me heret, Niki dhe Alban tani kane vendosur te bejne piblike klipin e plote te...

Publikohen fotot intime mes këngëtarit të njohur dhe modeles Delijorgji

Ka disa kohë që Alban Ramosaj pretendohet se eshte ne lidhje dashurie me modelen Kleoniki Delijorgji. Fansat kanë ngritur aludime pas fotove provokuese te dyshes...

I thyen makinën dhe i vodhën pasaportat, këngëtari shqiptar zbulon kush...

Vizita e këngëtarëve Alban dhe Beatrix Ramosaj në Greqi për pushimet e Pashkëve rezultoi ndër udhëtimet më të këqija që kanë përjetuar. Artistët ishin në...

FOTO-ja nudo e Alban Ramosajt ‘theu’ rrjetin, por e ëma e...

Ditën e djeshme, Alban Ramosaj theu Instagramin me një foto ku kishte pozuar nudo gjatë pushimeve të tij në Bali të Indonezisë. Ai e krahasoi...

“Shokon” Alban Ramosaj, publikon FOTO të tijat krejtësisht nudo siç e...

Alban Ramosaj momentalisht është duke shijuar ditët e pushimeve përrallore në Bali të Indonezisë. Këngëtari shqiptar na ka përditësuar çdo herë me foto e...