Tag: akuza e Petrit Vasilit

FOTO LAJM/ “Dhuna e kryekriminelit të qeverisë, gjakos njerëz të thjeshtë”

Protestuesit e opozitës së bashkuar para Parlamentit të Shqipërisë u provokuan me gaz lotësjellës dhe më pas u dhunuan nga policia, por askush nuk...