Tag: aktori

Aktori shumë i njohur turk mund të jetë prekur nga Covid-19,...

Ditën e djeshme në mediat rozë turke shkruhej se aktori i njohur dhe për publikun shqiptar Kivanç Tatlitug është prekur nga koronavirus. Ato shkruajtën se...

FOTO/Aktori i mirënjohur shqiptar shtrohet në spital

Te gjithe e njohim aktorin Arben Derhemi, nje prej artisteve me me ze te kinematografise shqiptare por dhe zerave per mbrojtjen e  Teatrit Kombetar. Arbeni...

VIDEO/Po aktronte me Getoarin, aktorit në ‘Klanifornia’ i shpëton çiçi në...

Njëri prej skeçeve në Klanifornia ka shkaktuar aq shumë të qeshura sa aktorit Visjan Ukcenajt i ka shpëtuar në skenë. Kështu tregoi aktori i ftuar në "Glamour...

FOTO/Aktori i famshëm Sylvester Stallone “gjen” sozinë në Memaliaj

Një postim plot humor dhe shumë komik ka bere aktori i njohur i humorit, Agron Llakaj,  cili prej disa kohësh është kthyer edhe në...

Aktori konfirmon zërat për largimin nga Teatri dhe tregon prapaskenat: Kush...

Aktori Neritan  Liçaj ka konfirmuar për publikun, se po merren masa për shkarkimin e tij nga trupa e aktorëve në Teatrin Kombëtar. Aktori, i ftuar...

Ndërron jetë aktori që luajti vetëm një rol në jetën e...

Ka ndërruar jetë Shpëtim Zani, i njohur nga roli i Colit në filmin “Debatik” të vitit 1961. Mësohet se Zani ka ndërruar jetë si...

VIDEO/ Aktori i njohur shqiptar ironizon keq kryeministrin

Këtë të premte në podiumin e ngritur nga Aleanca për mbrojtjen e Teatrit, ka dalë aktori i mirënjohur shqiptar Mehdi Malkaj. Aktori fillimisht ka...

Reagon aktori: Sikur qeveria të na ruante shëndetin me të njëjtën...

Problematika në vendin tonë janë shumë, nga ato më rëndësi të madhe e deri tek ato që kanë përmasa me te vogla, por sërish...

FOTO/Pamjet prekëse, aktori shpërthen në lot kundër shembjes së Teatrit

Artistët janë përfshirë emocionalisht, pasi mbrojtja e godinës së Teatrit Kombëtar është për ta më shumë sesa thjesht një detyrë apo mision. Neritan Liçaj ka...

FOTO/Aktori i njohur gati ti futet politikës, ish-kolegët thumba: E fillove...

Erion Isai e ka marrë seriozisht faktin se shumë shpejt do ta shohë veten kryetar bashkie në zonën e tij. Mesa duket aktorit nuk...