Tag: aktori i njohur

Nuk u pagua për episodet e fundit, aktori i njohur hedh...

Aktori i njohur turk, Erkan Petekkaya, personazhi kryesor në serialin “Fate të kryqëzuara”, pak kohë më parë hodhi në gjyq kompaninë e serialit “Endemol...

Rezistenca vazhdon, në Teatrin Kombëtar do të japë shfaqje aktori i...

Aktivisti dhe njëkohësisht pedagogu Ervin Goci ka paralajmëruar se në skenën e Teatrit Kombëtar do të jepet një shfaqje tjetër. Ai ka deklaruar se aktori...

VIDEO/Aktori i famshëm i serialeve turke viziton Kosovën, përshëndet ndjekësit në...

Aktori i njohur turk Erkan Pettekaya do të vijë në Kosovë për herë të parë. I njohur si " Xhihan", ardhja e tij në...

‘Po përpiqem të mos cmendem”, aktorit të njohur i vdes fëmija...

Aktori i njohur Rob Delaney ka pësuar një goditje shkatërruese. Ai ka njoftuar në faqen e tij në Facebook humbjen e të birit, pak...