Tag: aksidenti

Aksidenti në Maminas, dëshmon në polici pronari i makinës që shkaktoi...

Policia vijon kërkimet për të arrestuar të dyshuarin si autor të përplasjes së ndodhur mbrëmjen e 21 shkurtit në autostradën Durrës- Tiranë. Benzi përplasi një...

VIDEO/ Pamje shokuese, ja aksidenti që i mori jetën 55-vjeçarit në...

Një aksident tepër i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme te Mbikalimi i Shenavlashit në Durrës, ku një 55 vjeçar ka ndërruar jetë, pasi është...

VIDEO/ Aksidenti vdekjeprurës në Rrogozhinë: Automjeti u nda dysh dhe trupi...

Një aksident i rëndë automobilistik ndodhi paraditen e sotme në aksin rrugor Peqin-Rrogozhinë. Mjeti me rimorkio me drejtues shtetasin G.S, 35 vjeç ka përplasur...

Aksidentoi për vdekje tregtarin, flet për herë të parë deputeti Rakipi

Deputeti Aqif Rakipi ka folur sot mbi aksidentin ku mbeti i vdekur një qytetar 53-vjeçar. Rakipi është shprehur se e vetmja keqardhje dhe dhimbje...

VIDEO/ Pamje nga aksidenti i ndodhur në Thumanë, si u shkatërrua...

Aksidenti që i mori jetën drejtuesit 38-vjeçar të një furgoni mallrash mëngjesin e sotëm ishte i rëndë. Nga pamjet e publikuara nga JOQ duket...