Tag: aksident

Peqin, makina del nga rruga, 5 të aksidentuar

Një makinë ka dalë nga rruga dhe për pasojë ka humbur jetën një vazjë. Ngjarja ndodhi mëngjesin e sotëm, në Peqin. Makina e tipit “Wolkswagen”, doli...

FOTO/ Itali, makina përplaset me hekurat anësorë, vdes shqiptari, rëndë e...

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Itali. Ngjarja e rëndë ndodhi në autostradën Napoli-Canosa. Dipas informacioneve nga mediat vendase 28-vjeçari shqiptar së...

Pogradec, aksidentohet minorenja, shoferi e tërheq 10 metra zvarrë me makinë

Një vajzë e mitur 11-vjeçare ka mbetur e plagosur rëndë nga përplasja e një makine. Aksidenti ndodhi mëngjesin e sotme në rrugën Pogradec-Drilon. Teksa minorenja po...

Milot-Rubik, aksident tragjik, humb jetën 45-vjeçari

Një aksident me pasojë vdekjen është regjistruar ditën e sotme. Ngjarja e rëndë ndodhi në aksin rrugor Milot - Rubik , në vendin e quajtur...

Bulqizë, aksidentohet e mitura në këndin e lojrave, niset drejt Tiranës...

Aksidentohet 13 vjeçarja në këndin e lojërave, niset me helikopter drejt Tiranës Një vajzë 13 vjeçare është aksidentuar ndërsa ishte duke luajtur në këndin e...

Tiranë, aksidenton rëndë të miturën, shoferi xhiron gomat dhe largohet

Një aksident i rëndë është shënuar në rrethrrotullimin e Bathores. Një shofer i një automjeti ende të paidentifikuar ka përplasur një vajzë të mitur. Më pas...

Tiranë, përplaset mjeti i policisë, në urgjencë njëri nga efektivët

Dy efektivë të policisë me një motorr janë përplasur me një mjet tjetër. Si pasojë ka mbetur i lënduar njëri prej efektivëve dhe është...

Krujë, aksidentoi turistin, pranga të riut

Një i ri është vënë në pranga në Krujë pasi akuzohet për një aksident ku ka mbetur i plagosur një turist. Policia ka arrestuar në...

Korçë, 40 vjeçarja po kalonte rrugën, benzi e fluturon në ajër

Një grua ka mbetur e plagoaur shumë rëndë si pasojë e përplasjes nga një mjet tip “Benz”. Ngjarja ndodhi në mëngjes në hyrje të Korçës,...

VIDEO/ Aksident në qendër të Tiranës, përmbyset automjeti

Një aksident i rëndë ka ndodhur në qendër të kryeqytetit, ku dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën. ngjarja u zhvillua para pak minutash pasditen...