Tag: Agron Kapllanaj

Vazhdojnë ndjekjet penale nga policia, radhën e ka një tjetër kryebashkiak

Pas atij të Lezhës policia ka kallëzuar kreun e Bashkisë Mallakastër Agron Kapllanaj, i cili është nga radhët e Partisë Demokratike. E gjitha kjo, të...

Premtimi i Agron Kapllanaj: Do kandidoj për Mallakastrën, por jo me...

Kryetari i bashkisë së Mallakastrës, Agron Kapllanaj ka konfirmuar kandidimin e tij, por duke iu përgjigjur shqetësimit të mallakastriotëve ai tha se do hyjë...

LETRA/ PS sërish blof me “shkarkimin” e Zgurit, KQZ e Denar...

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve debatoi edhe sot çështjen e Agron Kapllanajt, kryebashkiakut të Mallakastrës i cili sipas socialistëve duhet t’i hiqet mandati për shkak...

VIDEO/ Edi Rama e fshehu nën sqetull përdhunuesin dhe trafikantin Elvis...

Tesera e partisë e cila për përdhunuesin dhe trafikantin Elvis Rroshi u bë kooperturë e tij, prej vetë angazhimit të Edi Ramës, për kryebashkiakun...

DEBATET/ PD dhe LSI bashkojnë votat, KQZ nuk ia heq mandatin...

Anëtarët e propozuar të Partisë Demokratike dhe Lëvizjes Socialiste për Integrim në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve kanë bashkuar votat, duke rrëzuar kërkesën e dy...