Tag: aeroporti i vlores

Ish-deputeti i PD: Aeroporti i Vlorës, një skemë vjedhjeje gjigande e...

Ish deputeti i Partisë Demokratike, Agron Shehaj, përmes një statusi në Fb ka akuzuar kryeministrin Rama se koncensioni i aeroportit të Vlorës është një...

Agron Shehaj sqaron votën ‘pro’ aeroportit të Vlorës

Deputeti i PD ka votuar sot pro kontratës së aeroportit të Vlorës në komisionin e Ekonomisë duke dalë jashtë qëndrimit që kishte PD për...

Garancia për aeroportin e Vlorës e dëmshme si koncesioni për Rinasin

Garancia në kontratë e qeverisë Rama për aeroportin e Vlorës mund të rezultojë edhe më e demshme për Shqipërinë dhe qytetarët e saj se...