Tag: A

Greqia vijon të mbajë të mbyllur kufirin me Shqipërinë, ja vendimi...

Greqia vendosi që të shtyjë edhe për 14 ditë masat kufizuese të vendosura për parandalimin e përhapjes së Covid-19. Deri në datën 15 shtator do...

Rama çon në gjyq ish-kryeministrin Berisha, ja sa para i kërkon

Kryeministri Edi Rama ka paditur sot ish-kryeministrin Sali Berisha për shpifje. Padia lidhet me akuzat që Berisha ka bërë ndaj Ramës për paktin me Greqinë. Rama...

“Korrigjimi i kufijve”, Rama i bën një propozim të ri Thacit...

Kryeministri Edi Rama gjatë një interviste në tv klan i ka bërë thirrje liderëve të Kosovës, Presidentit Hashim Thaçi dhe Kryeministrit Ramush Haradinaj, që...

Berisha vë përballë fakteve Ramën: Pse nuk flet që vëllai jot...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka vënë përballë fakteve Kryeministrin Edi Rama në lidhje me vëllain e tij Olsi, të cilin edhe pak kohë më parë...