Tag: 8 persona

DETAJE/Përndjekje, aksidente dhe shpërndarje droge, arrestohen disa persona në Tiranë

Tetë persona kanë rënë në prangat e Policisë së Tiranës në pak orë. Mes tyre, nga shërbimet e Komisariatit Nr. 2 u bë arrestimi...

Rama jep lajmin në orën e vonë: 8 persona të tjerë...

Ndërkohë që rritet numri i të infektuarve nga koronavirusi në Shqipëri është rritur edhe numri i të shëruarve. Gjatë paradites së sotme Ministria e shëndetësisë...