Tag: 3 te arrestuar

3 të arrestuar në Durrës, policia jep detajet mbi veprat penale...

Policia ne Durres ka finalizuar disa operacione, ku ka vene ne pranga disa persona  te cilet kane kryer vepra penale te renda. I arrestuar eshte...

FOTO/Policia jep detaje të operacionit në Shijak, kush janë të arrestuarit

Policia ka dhene detajet zyrtare te operacionit që raportuam pak me heret ndaj kapjes se 3 personave ne Shijak të kerkuar per trafik droge. Sipas...

VIDEO/ Policia arreston 3 tiransit me makinën plot me kanabis, ja...

Policia e Tiranës ka finalizuar me sukses operacioni antidrogë të koduar “Vakumona”, ku ka sekuestruar 65,6  kg lëndë narkotike kanabis sativa. Në këtë kasion...

VIDEO/ Operacioni “Forca e Ligjit” starton në Fier, ja 3 të...

Është Fieri qyteti, nga ku marrë jetë operacioni “Forca e Ligjit”, i shpallur gjithë pompozitet nga ana e ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafaj dhe...