Tag: 3 ne kerkim

FOTO/Vijon lista, tre persona të tjerë të kërkuar nga policia për...

Policia e Shtetit ka publikuar sot dhe foto të tre personave të tjerë, të cilët janë të kërkuar nga policia për vrasje.Ata janë Gentian...

FOTO/ Shkatërrohet grupi i heroinës në Durrës, 1 në pranga 3...

Specialistët për Hetimin e Narkotikëve në Durrës kanë finalizuar me sukses operacionin antidrogë të koduar "Bridge", ku kanë goditur një rast të trafikut të...

EMRAT/ U kapën me furgonin e kanabisit në Shkodër, ja kush...

FNSH dhe Policia e Shkodrës kanë arritur të sekuestrojnë një sasi droge në aksin Shkodër-Hani Hotit, ku kanë rënë në pranga dy persona. Dy...