Tag: 2019

Çfarë ndodhi në 2019, ish-ministri rendit ngjarjet: Përmendjani se çka bërë...

Janë 18 ngjarje, që ish-ministri Ylli Manjani i ka përzgjedhur për të treguar atë se çfarë ndodhi në 2019. Manjani nder te tjera shkruan se...

Horoskopi, 18 shtator 2019/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Edhe sot klima ne jetën tuaj ne çift do vazhdoje te jete e ngrohte. Do ndiheni mire pranë partnerit dhe do përgatisni edhe ndonjë...

Horoskopi, 9 gusht 2019/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Dashuria: Shikoni realitetin e fakteve dhe nëse nuk jeni mirë, ndryshoni drejtim. Dashuritë vijnë dhe shkojnë, insistimi do të ishte i gabuar, le të...

Horoskopi, 11 korrik 2019/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Dite përgjithësisht e qete kjo e sotmja për te dashuruarit. Duhet thënë se do i jepni me shume rëndësi komunikimit dhe do i zgjidhni...

Horoskopi, 1 Shkurt 2019/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Gjatë kësaj dite nuk përjashtohen debatet me një person, i cili kohëve të fundit nuk është sjellë shumë mirë. Këshillohet që të mbani nën...

Profesionet që pritet të paguhen më shumë në Shqipëri për 2019

Viti 2019 sapo ka hyrë dhe secili ka ambiciet e veta. Një punë më e mirë, një kërkesë për rritje page, apo një ngritje...

Lind fëmija i parë për 2019 në Tiranë

2019 është pritur plot gëzim në një familje shqiptare. Kjo pasi ka ardhur në jetë fëmija i parë për 2019. Ai është djalë dhe ka...