Tag: 12 korrik

Horoskopi, 12 korrik 2019/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Do kerkoni me ngulm gjate kesaj dite me shume liri ne jeten ne cift, por do e kuptoni se ne fakt nuk eshte ajo...