Tag: 11 persona

VIDEO/Abuzuan me pronat, ndalohen 11 persona në Laç

Procedohen penalisht 11 ish- punonjës në Z.V.R.P.P.Kurbin dhe qytetarë përfitues toke, për falsifikime dokumentash, shpërdorim detyre dhe pastrim të produkteve të veprës penale ,...

Shkatërrimi i grupit kriminal ‘Bajri’, reagon ambasadori i BE Luigi Soreca

Ambasadori i Bashkimit Evropian në Tiranë Luigi Soreca ka reaguar pas arrestimit të 11 personave si pjesë e grupit kriminal “Bajri”. Soreca kujtojmë para pak...

Berisha nxjerr emrat e politikanëve të përgjuar me bandën ‘Bajri’: Të...

Ish-kryeministri Berisha ka reaguar menjëherë pas arrestimit të anëtarëve të grupit kriminal 'Bajri'. Në reagimin e tij në facebook Berisha pasi falenderon autoritetet zyrtare dhe...