Tag: 11 korrik

Horoskopi, 11 korrik 2019/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Dite përgjithësisht e qete kjo e sotmja për te dashuruarit. Duhet thënë se do i jepni me shume rëndësi komunikimit dhe do i zgjidhni...