Uncategorized

#ONTOP

#ROZE

Horoskopi, 23 Tetor 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Mos u shqetësoni: mëngjesi do të fillojë pak i tensionuar, por pasdite do jeni më në formë. Në frontin e punës, ju doni të...

Princ Leka ben njoftimin zyrtar: Erdhi ne jete Princesha Xheraldine

Familja Mbreterore ka njoftuar sot zyrtarisht lindjen e vajzes per ciftin mbreteror Princ Leka dhe Princeshe Elia. Ne njoftimin zyrtar thuhet se lindja ishte pa...

Princ Leka dhe Elia bëhen me vajzë, mësohet emri i vecantë

Princ Leka dhe bashkëshortja e tij Elia Zaharia janë bërë prindër të një princeshe të vogël këtë paradite. Ndërkaq mësohet se të dy kanë...

Horoskopi, 22 Tetor 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Përpiquni t’u kushtoni vëmendje fjalëve që përdorni. Në frontin e punës, ndryshime të vogla janë në rrugë e sipër që mund të menaxhohen mirë....

Horoskopi, 21 Tetor 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Ruani qetësinë, sepse nëse lind një krizë në çift sot dhe nesër, ajo mund të rritet më shumë. Kur bëhet fjalë për punën, ju...