Roze

#ONTOP

#ROZE

FOTO/Manjola Nallbani, një 52-vjeçare me linja trupore si adoleshente

Pas Eli Fares dhe Irma Libohoves qe habiten fansat me format trupore, prapa nuk mbetet as Manjola Nallbani. Këngëtarja e  njohur Manjola Nallbani është dalluar...

“Shoku im i mirë’, Bes Kallaku dedikim prekës për milionerin që...

Aktori i njohur Bes Kallaku, përmes një postimi në rrjetet sociale, ka treguar se ka humbur shokun e tij më të mirë. Në foton...

Horoskopi, 8 Gusht 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Jeta juaj ne çift do mbrohet gjate gjithë kohës nga yjet gjate kësaj dite. Nuk do keni asnjë lloj mosmarrëveshjeje dhe do ndiheni te...

FOTO/Propozimi për martesë i shkon keq shqiptarit, merr ‘PO’ mes flakëve...

Nje propozim martese e cila ka per te mbetur mend gjate ne memorien e nje cifti ne Angli. Albert Ndreu kaloi dy javë duke menduar...

Horoskopi, 7 Gusht 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Ndikimi i Venusit ne jetën tuaj ne çift do jete mjaft harmonik gjate kësaj dite. Do i merrni gjerat me më shume seriozitet dhe...